VZDĚLÁVEJ SE U ZDROJE INFORMACÍ

3D FITNESS ACADEMY je nedílnou součástí TRX Rodiny. Milujeme TRX a dýcháme pro něj. Žádná jiná cvičební pomůcka nás nepřesvědčila o větší kráse základních fundamentálních pohybů, které bychom měli znát a umět.

Nabídka kurzů TRX:

  • STC - Osobní trenér TRX
  • FTC - Funkční trénink TRX
  • GTC - Skupinové cvičení TRX
  • RIP - TRX Rip Trainer
  • Yoga - TRX for Yoga

ZÁKLAD aneb KDE ZAČÍT

TRX for YOGA

V průběhu školení se seznámíš s maximálním využitím TRX® pro cvičení Jógy. Posuň své lekce o level dál a udělej pro své klienty speciální lekci TRX for YOGA®. Ta se díky širokému spektru využití TRX® stane mnohem atraktivnější, než byla doposud.

Cviky, které znáš z klasické Jógy si upravíš díky TRX®, kdy při některých pozicích ti TRX® pomůže a při jiných ti naopak pozici ztíží o kousek více. Poznáš další modifikace pro všechny svalové partie. Nauč se využívat modifikací cviků TRX® pro trénink se speciální cílovou skupinou. Důraz bude kladen hlavně na mobilitu, stabilitu a sílu.

Pro maximální benefit ze školení doporučujeme absolvování školení TRX STC či GSTC před tímto kurzem.

21. 11. 2021 (Praha)

TRX RIP TRAINER

Komplexní informace o maximálním využití TRX v rámci tréninkových jednotek. Seznámíš se s více než sedmdesátkou cviků a jejich dalšími modifikacemi pro všechny svalové partie.

Díky širokému spektru využití TRX se tvé tréninky stanou mnohem atraktivnějšími pro klienty. Zjistíš, jak zacházet s nářadím, které dobývá svět fitness.

zatím není vypsán nový termín

TRX BOOTCAMP 2021

Půjdeme společně ven, setkáte se s přáteli, které jste dlouho neviděli, získáte přátele nové a zažijete kupu adrenalinu a zábavy. 

TRX Bootcamp 2021 bude plný věšení se na TRX, spolupráce v týmu a týmových soutěží, individuálních výkonů, putování krajinou, ale především možností vystoupit z komfortní zóny a věnovat čas sami sobě.

PLÁNĚ POD JEŠTĚDEM

KDY: 4. 9. 2021 9:00 - 5. 9. 2021 12:30