VZDĚLÁVEJ SE U ZDROJE INFORMACÍ

3D FITNESS ACADEMY je nedílnou součástí TRX Rodiny. Milujeme TRX a dýcháme pro něj. Žádná jiná cvičební pomůcka nás nepřesvědčila o větší kráse základních fundamentálních pohybů, které bychom měli znát a umět.

Nabídka kurzů TRX:

  • STC - Osobní trenér TRX
  • FTC - Funkční trénink TRX
  • GTC - Skupinové cvičení TRX
  • RIP - TRX Rip Trainer
  • Yoga - TRX for Yoga

ZÁKLAD aneb KDE ZAČÍT

TRX for YOGA

V průběhu školení se seznámíš s maximálním využitím TRX® pro cvičení Jógy. Posuň své lekce o level dál a udělej pro své klienty speciální lekci TRX for YOGA®. Ta se díky širokému spektru využití TRX® stane mnohem atraktivnější, než byla doposud.

Cviky, které znáš z klasické Jógy si upravíš díky TRX®, kdy při některých pozicích ti TRX® pomůže a při jiných ti naopak pozici ztíží o kousek více. Poznáš další modifikace pro všechny svalové partie. Nauč se využívat modifikací cviků TRX® pro trénink se speciální cílovou skupinou. Důraz bude kladen hlavně na mobilitu, stabilitu a sílu.

Pro maximální benefit ze školení doporučujeme absolvování školení TRX STC či GSTC před tímto kurzem.

18. 9. 2020 (Praha)

TRX RIP TRAINER

Komplexní informace o maximálním využití TRX v rámci tréninkových jednotek. Seznámíš se s více než sedmdesátkou cviků a jejich dalšími modifikacemi pro všechny svalové partie.

Díky širokému spektru využití TRX se tvé tréninky stanou mnohem atraktivnějšími pro klienty. Zjistíš, jak zacházet s nářadím, které dobývá svět fitness.

25. 10. 2020 (Olomouc)

TRX BOOTCAMP 2020

Pro letošní rok jsme  připravili opravdu něco netradičního, zábavného a hlavně inspirativního. Letošní  TRX BOOT Camp  posuneme zase o pár krůčků výš. Čeká nás spousta zážítkových aktivit a hlavně spousta cvičení.  Pro 5. ročník jsme si pro vás našli malebný prostor plný zeleně v Orlických horách. A letos jen pro 30 vyvolených! A věřte, bude to naprostá „raw edition“.

Po loňském ročníku MADE2MOVE a ve světle nedávných celospolečenských událostí bude rok 2020 ve znamení MADE2SURVIVE. Bude to naprostý punk v prostředí lesů, luk, vůně z kravína, stodoly co potřebuje lásku a kopců co potřebují vyjít.

KDY: 1. 8. 2020 11:00 - 2. 8. 2020 11:00