VZDĚLÁVEJ SE U ZDROJE INFORMACÍ

3D FITNESS ACADEMY je nedílnou součástí TRX Rodiny. Milujeme TRX a dýcháme pro něj. Žádná jiná cvičební pomůcka nás nepřesvědčila o větší kráse základních fundamentálních pohybů, které bychom měli znát a umět.

Nabídka kurzů TRX:

  • STC - Osobní trenér TRX
  • FTC - Funkční trénink TRX
  • GTC - Skupinové cvičení TRX
  • RIP - TRX Rip Trainer
  • Yoga - TRX for Yoga

ZÁKLAD aneb KDE ZAČÍT

TRX for YOGA

V průběhu školení se seznámíš s maximálním využitím TRX® pro cvičení Jógy. Posuň své lekce o level dál a udělej pro své klienty speciální lekci TRX for YOGA®. Ta se díky širokému spektru využití TRX® stane mnohem atraktivnější, než byla doposud.

Cviky, které znáš z klasické Jógy si upravíš díky TRX®, kdy při některých pozicích ti TRX® pomůže a při jiných ti naopak pozici ztíží o kousek více. Poznáš další modifikace pro všechny svalové partie. Nauč se využívat modifikací cviků TRX® pro trénink se speciální cílovou skupinou. Důraz bude kladen hlavně na mobilitu, stabilitu a sílu.

Pro maximální benefit ze školení doporučujeme absolvování školení TRX STC či GSTC před tímto kurzem.

TRX RIP TRAINER

Komplexní informace o maximálním využití TRX v rámci tréninkových jednotek. Seznámíš se s více než sedmdesátkou cviků a jejich dalšími modifikacemi pro všechny svalové partie.

Díky širokému spektru využití TRX se tvé tréninky stanou mnohem atraktivnějšími pro klienty. Zjistíš, jak zacházet s nářadím, které dobývá svět fitness.

TRX BOOTCAMP

Pravidelně největší akce léta. Ať již trpíš jakýmkoliv stupněm lenosti, lektoři tě ponoří do světa pohybu, zábavy, smíchu, týmové spolupráce, fyzických výzev, sebepřekonání, ale především času poznávání nových přátel se stejnou DNA.

Nebyli jsme všude dvakrát, nemáme od všeho klíče, ale TRX je naše expertíza. Jsme autentičtí partneři originálního konceptu a hrdí školitelé exkluzivního zastoupení značky TRX pro ČR a SK.