Online workshopy

Ať jste na cestách, nebo v pohodlí domova, online workshop můžete absolvovat kdekoliv a kdykoliv. Máte jedinečnou možnost získat nejnovější informace ze světa fitness a sportu pomocí několika málo kliknutí myší. Video můžete sledovat na podporovaném prohlížeči nebo v aplikaci Vimeo.

  • Klikněte na políčko „Rent“
  • Založte si účat na Vimeo
  • Vyberte platební metodu
  • Přístup ke streamování videa je 1 týden

TRX PLANK 20x JINAK

TRX je jednou z nejpoužívanějších funkčních pomůcek ve světě fitness a sportu. Plank (podpor, vzpor) zase jedním z nejprofláknutějších cvičení vůbec. Během cca 70 minutového online workshopu tyto dvě „must have“ věci propojíme. Kde jinde jít za věděním než ke zdroji informaci do 3D FITNESS Academy. 

Délka: 70 minut

Pomůcky: TRX závěsný systém

Co se naučíš: Modifikace jednoho z nejznámějších cviků v kombinaci s TRX.

EFEKTIVNÍ WARM UP

Warm up neboli rozcvičení je velmi důležitou částí tréninku, na kterou se často buď zapomíná anebo se jí moc nevěnujeme Během cca 70 minutového online workshopu si objasníme nejdůležitější fakta a principy a hlavně si vše ukážeme prakticky.

Délka: 75 minut

Pomůcky: Pěnový válec, miniband, TRX závěsný systém

Co se naučíš: Efektivní program rozcvičení před zátěží

H.I.I.T.

H.I.I.T. neboli vysoce intenzivní intervalový trénink. Jedna z nejvíce používaných metod tréninku ve světě fitness. Existují lidé, kteří si bez HIIT nedokáží představit trénink a také tací, kteří jsou odpůrci a mají k němu výhrady. V online workshopu se seznámíme se základními pravidly HIIT. S fyziologií a se správným nastavením obsahu HIIT. Ukážeme si základní tréninkové zbraně, které posunou Váš trénink o level dál. Workshop plný teorie i praxe, kterou potřebujete do Vašeho tréninku.

Délka: 68 minut

Pomůcky: Cardio stroje (veslo, airbike, skierg) a top funkční pomůcky (trx, kettlebell, gun-ex, medicinbal a další)

Co se naučíš: Jak efektivně a systematicky používat H.I.I.T. jako jednu z účinných zbraní funkčního tréninku